Kurzweil M230 SR (použité)

Kurzweil M230 SR (použité)

22000 Kč

Nabídka pro vás: Kurzweil M230 SR (použité) od předního výrobce Kurzweil - tento hit můžete sehnat s úžasnou cenovkou 22000 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212224
Do obchodu

Popis

Kurzweil

V akci je pouze tady Kurzweil M230 SR (použité) od společnosti Kurzweil - tento produkt dodáváme ve slevové akci za 22000. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Digitální piano

 Zboží bylo dlouhodobě vystaveno na prodejně. Jeví znatelné známky používání, povrchové škrábance oděrky. Jinak v pořádku a plně funkční.

Kurzweil M230 je cenově dostupné digitální piano s kladívkovou mechanikou s nastavitelnou citlivostí kláves. Na výběr je celkem deset typů citlivosti, takže pianino je velmi univerzální a lze snadno přizpůsobit potřebám hráčů, ať už jde o začátečníky nebo pokročilé.

K dispozici je třicet zvukových rejstříků, 128 hlasů polyfonie (Stereo PCM), funkce Split, Layer a Dual pro vrstvení zvuků a rozdělování klaviatury po zvucích s vzájemně nastavitelnou hlasitostí.

Transpozice je možná v rozsahu dvou oktáv a piano lze ladit v rozmezí od 427 – 453 Hz. Pro cvičení nebo hudební produkce lze využít 30 doprovodných stylů, nechybí metronom a výukový systém, který vás bude neustále motivovat ke zlepšení.

Ozvučení je vyřešeno pomocí dvoupásmového stereo systému o výkonu 40 W a piano lze pomocí RCA konektorů také připojit k externímu PA.

Zvuk s podklady nebo oblíbenými nahrávkami pro jamování můžete do piana dostat pomocí 3,5 mm konektoru nebo dvojice RCA konektorů a samozřejmostí je sluchátkový výstup pro noční cvičení.

Piano disponuje USB portem pro aktualizaci firmware a umí USB MIDI, takže ho lze řídit pomocí počítačového sekvencéru.

Všechny produkty od výrobce
Kurzweil M230 SR (použité)

Kurzweil M230 SR (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce