Laney LFR-212

Laney LFR-212

14490 Kč

Poctivý výrobek, Laney LFR-212 s pečetí kvality Laney - tento hit můžete sehnat za hustou cenu 14490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221121
Do obchodu

Popis

Laney

Není proč váhat, Laney LFR-212 co nám vyrábí Laney - tento artikl se na vás těší s výjimečnou slevou za 14490. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Kytarový reprobox

 LFR-212 je FRFR (Full Frequency Flat Response) aktivní kytarový reprobox s výkonem 800 W, který vám umožní věrně přenést studiový zvuk vašeho digitálního aparátu/profilovače na koncertní pódia. Kabinet je osazen dvěma dvanáctipalcovými zakázkovými reproduktory a palcovým driverem. Jeho zadní panel nabízí kombinovaný XLR/jack 6,3 mm vstup s ovladačem úrovně hlasitosti a LED indikací clippingu, přepínatelnou emulaci reproboxů (režimy FRFR, 1x 12 a 4x 12), symetrický XLR DI výstup pro přímé propojení kabinetu s PA bez nutnosti zvučení mikrofony, nesymetrický linkový výstup pro případné propojení s dalším LFR-212 kabinetem, Aux In pro externí audio zdroje, ovladač HF TRIM pro úpravu výšek (zvýraznění, ořez) a přepínatelné LED podsvícení přední desky a uzemnění.

Všechny produkty od výrobce
Laney LFR-212

Laney LFR-212

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce