LD systems LDU306BPH2

LD systems LDU306BPH2

11990 Kč

Exkluzivní LD systems LDU306BPH2 od top výrobce LD systems - tento produkt doručujeme extra výhodně za 11990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221630
Do obchodu

Popis

LD systems

Velmi žádaný produkt, LD systems LDU306BPH2 s proslulou značkou LD systems - tento hit získáte levně za 11990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Duální bezdrátový set

 Bezdrátový set se dvěma vysílači, přijímačem a dvěma hlavovými mikrofony.

Jeho konstrukce a design byly navrženy v Německu tak, aby byl systém schopen poskytovat co nejkvalitnější zvuk na vzdálenost až 100 metrů bez jakéhokoliv rušení. Navíc můžete používat až 6 těchto systémů v jednom frekvenčním pásmu. Párování probíhá pomocí jednoho stisku tlačítka, takže obsluha je velice jednoduchá. Navíc je systém zasazen v odolné kovové konstrukci s moderním designem.

Vysílače jsou napájeny dvěma AA bateriemi a na jedno nabití vydrží v provozu až 10 hodin. Mini-XLR vstup disponuje fantomovým napájením, a kromě přiložených kvalitních mikrofonů s kardioidní směrovou charakteristikou je taktéž možné vysílače používat i s nástroji. Sílu vstupního signálu můžete nastavit pro aktivní i pasivní nástroje a svým frekvenčním rozsahem bez problémů zvládne například i pětistrunnou baskytaru. Samozřejmostí je možnost přepnutí do standby módu, čímž zvuk z vysílače utlumíte.

Na přijímači najdete přehledný LCD displej s ukazateli intenzity vstupního signálu. K dispozici jsou jak balancované XLR výstupy, tak nebalancované 6,3 mm Jack výstupy, kterých úroveň můžete přepínat mezi Line a Instrument. Je tak možné posílat signál například přímo do nástrojových zesilovačů.

Všechny produkty od výrobce
LD systems LDU306BPH2

LD systems LDU306BPH2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce