LD systems MAUI 11 G2 (použité)

LD systems MAUI 11 G2 (použité)

15790 Kč

Výjimečné zboží, LD systems MAUI 11 G2 (použité) od populárního výrobce LD systems - tento produkt nabízíme extra levně za 15790 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206457
Do obchodu

Popis

LD systems

Prvotřídní LD systems MAUI 11 G2 (použité) od populárního výrobce LD systems - tento artikl objednávejte v časové omezené slevě za 15790. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám příjemné nakupování..

Ozvučovací systém

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, jeví známky používání, místy povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční. V neoriginální krabici!

MAUI 11 G2 je univerzální kompaktní PA systém s Bluetooth a integrovaným čtyřkanálovým mixem. DSP technologie DynX a uspořádání reproduktorů poskytuje vyšší rozsah pokrytí prostoru a zachovává stejnou kvalitu poslechu pro přední řady stejně jako pro vzdálenější posluchače. Zesilovač třídy D je vybaven celou řadou ochranných okruhů (Limiter, Thermal, Short) pro hladký chod systému. Kromě standardních stereo vstupů (Line In, RCA) je hlavní panel vybavený vstupy pro mikrofon, nástroj a MP3. Každý se samostatným ovladačem hlasitosti. K synchronizaci s Bluetooth zařízením postačí přidržet ovladač. Rychlé a pohodlné propojení mezi satelity a subwooferem umožňuje sloupový systém zbavený jakýchkoliv kabelů.

Všechny produkty od výrobce
LD systems MAUI 11 G2 (použité)

LD systems MAUI 11 G2 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce