Leatherman SQUIRT PS4 RED

Leatherman SQUIRT PS4 RED

1390 Kč

Trhem osvědčený produkt, Leatherman SQUIRT PS4 RED co nám dodává Leatherman - tento produkt máte po jednoduché objednávce za mimořádně nízkou cenu 1390 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: HN211682
Do obchodu

Popis

Leatherman

Limitovaná edice produktu Leatherman SQUIRT PS4 RED od kvalitního výrobce Leatherman - tento hit pořídíte v jedinečné akci za 1390. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Univerzální nářadí

 Společnost Leatherman se věnuje výrobě univerzálního nářadí, tzv. multitoolů, již od roku 1983. Její filosofie je od počátků stejná – vyrábět a dodávat včas, plnit přání zákazníků a zvyšovat efektivitu multitoolů.

5,72 cm na délku a 56,4 g váhy. Na první pohled by kde kdo řekl, že do takto nepatrného multitoolu se moc nástrojů jednoduše nemůže vejít. Opak je pravdou. Leatherman SQUIRT PS4 nabízí 9 plně funkčních nástrojů. Mezi nimi nechybí tradiční „leathermanovské“ multifunkční kleště s pružinovým mechanismem. Samozřejmostí je také nůž z prémiové oceli 420CH, sada šroubováků, otvírák na láhve a pilník na kov a dřevo. Velikou výhodou je, že v malém těle se kromě kleští skrývají také nůžky s pružinovým mechanismem. Tím pádem kromě obvyklých kutilských a opravářských prací „pro chlapy“, může tento nástroj zvládnout mimo jiné také tradiční dámskou manikúru. Něžné pohlaví ocení zejména skladnost nářadí v kabelce, ale také to, že vybírat lze dokonce ze tří barevných variant nástroje: černé, modré a červené

Balení obsahuje: multitool, samolepku 100% originál, návod

Nástroje:

• Kleště s jehlovou špičkou s pružinovým mechanismem

• Utahovací kleště s pružinovým mechanismem

• Štípačky drátů s pružinovým mechanismem

• Nůž z oceli 420HC

• Nůžky s pružinovým mechanismem

• Kombinovaný šroubovák (plochý, křížový)

• Otvírák na lahve

• Pilník na dřevo a kov

• Střední plochý šroubovák

Všechny produkty od výrobce
Leatherman SQUIRT PS4 RED

Leatherman SQUIRT PS4 RED

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce