Legére European Cut Signature Bb 2

Legére Europaen Cut Signature Bb 2,5

799 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Legére Europaen Cut Signature Bb 2,5 se známou značkou Legére - tento artikl musíte mít za jedinečnou cenu 799 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220022
Do obchodu

Popis

Legére

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Legére Europaen Cut Signature Bb 2,5 s jakostní značkou Legére - tento produkt posíláme za výhodnou cenu 799. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Klarinetový plátek

 Kanadská značka Légére se specializuje na výrobu syntetických plátků pro dřevěné dechové nástroje. V jejich portfoliu naleznete širokou škálu plátků různých tvrdostí (1,75 -5) pro klarinet, saxofon, hoboj nebo fagot, které používají profesionální muzikanti po celém světě. Jejich výhodou oproti dřevěným plátkům je podstatně delší životnost, vyšší mechanická odolnost a stálost při extrémních výkyvech počasí.

Všechny produkty od výrobce
Legére European Cut Signature Bb 2

Legére Europaen Cut Signature Bb 2,5

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce