Legére European Cut Signature Bb 2

Legére European Cut Signature Bb 2,75

799 Kč

Jedinečná nabídka, Legére European Cut Signature Bb 2,75 od populárního výrobce Legére - tento artikl doporučujeme v časové omezené slevě za 799 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220023
Do obchodu

Popis

Legére

V akci je pouze tady Legére European Cut Signature Bb 2,75 originální od labelu Legére - tento produkt objednáte za hustou cenu 799. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Klarinetový plátek

 Kanadská značka Légére se specializuje na výrobu syntetických plátků pro dřevěné dechové nástroje. V jejich portfoliu naleznete širokou škálu plátků různých tvrdostí (1,75 -5) pro klarinet, saxofon, hoboj nebo fagot, které používají profesionální muzikanti po celém světě. Jejich výhodou oproti dřevěným plátkům je podstatně delší životnost, vyšší mechanická odolnost a stálost při extrémních výkyvech počasí.

Všechny produkty od výrobce
Legére European Cut Signature Bb 2

Legére European Cut Signature Bb 2,75

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce