Legére European Cut Signature Bb 2

Legére European Cut Signature Bb 3

799 Kč

Tradiční bestseller, Legére European Cut Signature Bb 3 pocházející od značky Legére - tento artikl nakupujte ve výhodné akci za 799 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207869
Do obchodu

Popis

Legére

Prvotřídní Legére European Cut Signature Bb 3 se známou značkou Legére - tento artikl nakupujte s unikátní slevou za 799. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Klarinetový plátek

 Kanadská značka Légére se specializuje na výrobu syntetických plátků pro dřevěné dechové nástroje. V jejich portfoliu naleznete širokou škálu plátků různých tvrdostí (1,75 -5) pro klarinet, saxofon, hoboj nebo fagot, které používají profesionální muzikanti po celém světě. Jejich výhodou oproti dřevěným plátkům je podstatně delší životnost, vyšší mechanická odolnost a stálost při extrémních výkyvech počasí.

Všechny produkty od výrobce
Legére European Cut Signature Bb 2

Legére European Cut Signature Bb 3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce