Legére European Cut Signature Bb 2

Legére European Cut Signature Bb 3,25

799 Kč

Vaše možnosti obohacující Legére European Cut Signature Bb 3,25 oblíbené značky Legére - tento artikl nakupujte s neuvěřitelnou slevou za 799 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207870
Do obchodu

Popis

Legére

Prestižní Legére European Cut Signature Bb 3,25 od producenta Legére - toto zboží si můžete nechat doručit s úžasnou cenovkou 799. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Klarinetový plátek

 Kanadská značka Légére se specializuje na výrobu syntetických plátků pro dřevěné dechové nástroje. V jejich portfoliu naleznete širokou škálu plátků různých tvrdostí (1,75 -5) pro klarinet, saxofon, hoboj nebo fagot, které používají profesionální muzikanti po celém světě. Jejich výhodou oproti dřevěným plátkům je podstatně delší životnost, vyšší mechanická odolnost a stálost při extrémních výkyvech počasí.

Všechny produkty od výrobce
Legére European Cut Signature Bb 2

Legére European Cut Signature Bb 3,25

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce