Legére European Cut Signature Bb 2

Legére European Cut Signature Bb 3,75

799 Kč

Špičkové zboží, Legére European Cut Signature Bb 3,75 s proslulou značkou Legére - tento artikl doporučujeme s úžasnou cenovkou 799 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207872
Do obchodu

Popis

Legére

Dnes jsme vybrali: Legére European Cut Signature Bb 3,75 co bereme od značky Legére - tento produkt máte na dosah ruky po slevě za 799. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte jinde víc než musíte..

Klarinetový plátek

 Kanadská značka Légére se specializuje na výrobu syntetických plátků pro dřevěné dechové nástroje. V jejich portfoliu naleznete širokou škálu plátků různých tvrdostí (1,75 -5) pro klarinet, saxofon, hoboj nebo fagot, které používají profesionální muzikanti po celém světě. Jejich výhodou oproti dřevěným plátkům je podstatně delší životnost, vyšší mechanická odolnost a stálost při extrémních výkyvech počasí.

Všechny produkty od výrobce
Legére European Cut Signature Bb 2

Legére European Cut Signature Bb 3,75

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce