Legére Signature Tenor 2

Legére Signature Tenor 2,75

799 Kč

Vynikající Legére Signature Tenor 2,75 od známé značky Legére - tento artikl musíte mít v perfektní akci za 799 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207876
Do obchodu

Popis

Legére

Perfektní Legére Signature Tenor 2,75 co bereme od značky Legére - tento hit získáte za hustou cenu 799. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Neplaťte jinde víc než musíte..

Saxofonový plátek

 Kanadská značka Légére se specializuje na výrobu syntetických plátků pro dřevěné dechové nástroje. V jejich portfoliu naleznete širokou škálu plátků různých tvrdostí (1,75 -5) pro klarinet, saxofon, hoboj nebo fagot, které používají profesionální muzikanti po celém světě. Jejich výhodou oproti dřevěným plátkům je podstatně delší životnost, vyšší mechanická odolnost a stálost při extrémních výkyvech počasí.

Všechny produkty od výrobce
Legére Signature Tenor 2

Legére Signature Tenor 2,75

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce