Line 6 Helix HX Effects (použité)

Line 6 Helix HX Effects (použité)

11900 Kč

Velmi žádaný produkt, Line 6 Helix HX Effects (použité) co nám dodává Line 6 - tento artikl nakupujte s výjimečnou slevou za 11900 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220183
Do obchodu

Popis

Line 6

Nabídka pro vás: Line 6 Helix HX Effects (použité) oblíbené značky Line 6 - toto zboží si můžete opatřit za jedinečnou cenu 11900. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Přejeme vám příjemné nakupování..

Kytarový multiefekt

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání. Nekompletní, chybí USB kabel!

Produkty Helix od firmy Line 6 představují naprostou kvalitativní špičku z nabídky kytarových multiefektů. Helix HX Effects představuje cenově dostupnější a kompaktnější, tj. pedalboard „friendly“, model multiefektu, který v rámci koncertování i studiové práce ocení kytaristé, basáci i klávesáci.

Jeho duální DSP engine (podobně jako dosavadní vlajkové lodě firmy Helix Floor, Helix Rack a Helix LT) nabízí zvuk a feel klasických i moderních efektů v plném dynamickém rozsahu (až 123 dB) a dokáže operovat s devíti HX efekty současně. V režimu Stomp můžete ze zvukové databáze volit z téměř dvou set originálních Helix efektů a efektů z řady M-Series rozdělených do podkategorií Distortion, Dynamics, Modulation, Delay, Reverb, Synth/Wah/Filter a Volume/Pan. Preset mod nabízí 128 přednastavených presetů.

Díky inteligentnímu rozhraní a designu můžete snadno a rychle ovládat a editovat (měnit parametry, kopírovat, vkládat, ukládat, mazat…) jednotlivé efekty/presety, a to jak tradičně listováním pomocí knobů (velký otočný ovladač pro volbu efektu a tři menší pro úpravu jednotlivých parametrů), tak i „hands-free“ metodou pomocí osmi switchů vybavených barevnými LED kroužky a šesti LED displayi, takže budete mít vždy perfektní přehled o probíhajících operacích.

Dva výstupy z efektu (L/Mono, Stereo) a dvě efektové smyčky umožňují nastavit signálový routing jednotlivých presetů přesně podle vašich potřeb (pro studiové i živé aplikace). Kompatibilita s MIDI umožňuje prostřednictvím multiefektu, resp. switchů a expression pedálů (HX Effects nabízí dva vstupy pro externí expression pedály), ovládat MIDI parametry a řídit libovolné rigy. Přes USB rozhraní nahrajete z aplikace HX Edit (volně ke stažení na stránkách Line6) k jednotlivým presetům jeden ze 128 IRs (Impulse Response). Multiefekt dále nabízí funkci tap tempo, vestavěnou ladičku looper (Mono 60 vteřin/ Stereo 30 vteřin) a volitelné analogové Bypass přepínání (true bypass).

Všechny produkty od výrobce
Line 6 Helix HX Effects (použité)

Line 6 Helix HX Effects (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce