Line 6 POD GO

Line 6 POD GO

13290 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Line 6 POD GO s jakostní značkou Line 6 - tento produkt posíláme v husté akci za 13290 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212292
Do obchodu

Popis

Line 6

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Line 6 POD GO od firmy Line 6 - tento artikl je v tuhle chvíli za úžasnou cenu 13290. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Kytarový multiefekt

 LINE6 POD GO je lehký snadno přenosný kytarový multiefekt s jednoduchým uživatelským rozhraním, který dokáže nahradit váš kompletní kytarový rig, tj. pedálové efekty, zesilovač a reprobox. Představuje tak ideální volbu pro situace, kdy nepotřebujete plnou „kiláž a metráž“ standardní kytarové sestavy, tj. na domácí hraní/nahrávání, prezentace, workshopy, ale dobře poslouží i jako záložní aparát.

V kompaktním těle nabízí 70 kvalitních emulací kytarových a baskytarových aparátů známých značek (Fender, Vox, Marshall, Friedman, MES Boogie, Soldano, Engl, Peavey, Ampeg, Aguilar, Pearce, Gallien-Krueger), 37 reproboxů (a možnost nahrát až 128 uživatelských IRs), 16 mikrofonů (dynamických, kondenzátorových, páskových), více než 200 kytarových efektů (v blocích Dist, Dynamics, EQ, Modulation, Delay, Reverb, Pitch/Synth, Filter), expression pedál s dedikovanými wah/volume efekty a 127 presetů, kdy v každém presetu můžete pracovat se čtyřmi snapshoty, tj. čtyřmi různými zvuky v rámci jednoho presetu.

Jednoznačným plusem POD GO je přehledné a srozumitelné uživatelské rozhraní s barevným LCD displayem, díky kterému je listování v efektech/presetech a jejich editace, ukládání a vyvolávání snadnou a rychlou záležitostí. Tyto úkony lze provádět jak tlačítky a ovladači na hlavním panelu, pomocí footswitchů (v modu Preset), tak i ve volně dostupné aplikaci POD GO Edit.

Multifekt dále nabízí efektovou smyčku, která umožňuje propojení s aparátem metodou čtyř kabelů, looper s kapacitou 40 sekund na smyčku v monu (20 ve stereu), zabudovanou ladičku, funkci tap tempo, výstup pro externí expression pedál, mono/stereo výstup z multiefektu, nesymetrický Amp Out, kdy v propojení s reálným kytarovým aparátem využijete pouze databázi efektů (bez modulací aparátů a reproboxů) a výstup do sluchátek.

USB rozhraní multiefektu vám umožní nahrávat firmwarové updaty nebo propojit multiefekt s PC pro pohodlnou editaci v aplikaci POD GO Edit. Přes USB rovněž propojíte POD GO s DAW ve vašem PC/MAC/notebooku pro přímé nahrávání a re-amping (v kvalitě vzorkovací frekvence 24bit/96kHz)

K napájení multiefektu slouží přibalený adaptér.

Všechny produkty od výrobce
Line 6 POD GO

Line 6 POD GO

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce