M-Audio Uber Mic (použité)

M-Audio Uber Mic (použité)

2890 Kč

Trhem osvědčený produkt, M-Audio Uber Mic (použité) s pečetí kvality M-Audio - tento artikl nepropásněte za jedinečnou cenu 2890 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN219391
Do obchodu

Popis

M-Audio

Top produkt, M-Audio Uber Mic (použité) od kvalitní značky M-Audio - toto zboží si můžete nechat poslat s úžasnou cenovkou 2890. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nic navíc!.

USB kondenzátorový mikrofon

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

M-AUDIO Uber Mic je USB kondenzátorový mikrofon vhodný pro nahrávání podcastů, live streamů, zpěvů, akustických nástrojů, zkrátka čehokoli co vydává nějaký zvuk. Výborné vlastnosti a široká variabilita nastavení dělá z mikrofonu skvělého každodenního společníka ve vašem studiu nebo v kavárně. Prostě záleží, kde se zrovna budete nacházet.

Mikrofon disponuje trojitou membránou a čtyřmi variantami směrových charakteristik, dle situace tedy zvolíte vhodné nastavení a tím získáte nahrávku ve studiové kvalitě, dokonale čistou s výjimečným dynamickým rozsahem a bez jakéhokoli zkreslení. Vyladěné převodníky A/D vytvoří krásně čistý digitální audio signál v 16-bitovém rozlišení.

Přední strana nabízí ovladač Volume, tlačítko Mute a čtyřpolohový přepínač směrové charakteristiky. Dále zde naleznete přehledný LCD displej zobrazující hlasitost a vámi zvolenou směrovou charakteristiku. Spodní strana disponuje USB výstupem a sluchátkových výstupem pro co nejkvalitnější odposlech. Součástí balení je stojan, nástavec na stojan a USB kabel na propojení mikrofonu s vaším PC či jiným zařízením. K mikrofonu také dostanete softwary ProTools, Eleven Lite a Xpand!2.

Všechny produkty od výrobce
M-Audio Uber Mic (použité)

M-Audio Uber Mic (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce