Mackie CARBON

Mackie CARBON

3990 Kč

Unikátní Mackie CARBON originální od labelu Mackie - toto zboží si můžete zakoupit za skvělou cenu 3990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: HN219329
Do obchodu

Popis

Mackie

Velmi žádaný produkt, Mackie CARBON od známého výrobce Mackie - tento artikl doporučujeme s úžasnou cenovkou 3990. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

USB kondenzátorový mikrofon

 Mackie představuje další přírůstky do rodiny profesionálních mikrofonů EleMent. Mikrofony jsou vhodné pro live performance, studiové session, live stream a tvorbu podcastů nebo youtubering.

USB Kondenzátorový mikrofon Carbon Premium disponující pěti směrovými charakteristikami a robustní karbonovou konstrukcí vám přinese audio záznam dosahující kvality až 48 kHz. Mikrofon je vhodný pro nahrávání vokálů, akustických nástrojů, mluveného slova nebo live streaming. Díky širokému diagramu výborně pracuje s dynamikou a zvuk je vždy krystalicky čistý. S přehledem pokryje celý frekvenční rozsah, takže se nemusíte bát, že by nějaký důležitý element audio záznamu nebyl dostatečně rozpoznatelný nebo zcela zanikl.

Přední panel obsahuje tlačítko Mute a separátní ovladač hlasitosti sluchátkového výstupu, zadní část potom nabízí pětipolohový přepínač směrové charakteristiky a Gain. Spodní strana klasicky ukrývá USB-C port pro připojení do PC či laptopu, sluchátkový výstup a závit pro instalaci na mikrofonní stojan. Součástí balení je stolní mikrofonní držák, USB kabel a softwarový balíček obsahující PRO Tools, Waveform, 23 pluginů a DAW Essentials.

Všechny produkty od výrobce
Mackie CARBON

Mackie CARBON

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce