Mackie CHROMIUM

Mackie CHROMIUM

5290 Kč

Ve slevě je Mackie CHROMIUM od oblíbené značky Mackie - tento hit můžete sehnat s neuvěřitelnou slevou za 5290 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: HN219330
Do obchodu

Popis

Mackie

Kvalitní Mackie CHROMIUM se známou značkou Mackie - toto zboží si můžete objednat při časově omezené akci za 5290. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

USB kondenzátorový mikrofon

 Mackie představuje další přírůstky do rodiny profesionálních mikrofonů EleMent. Mikrofony jsou vhodné pro live performance, studiové session, live stream a tvorbu podcastů nebo youtubering.

USB Kondenzátorový mikrofon Chromium disponující čtyřmi směrovými charakteristikami, dvoukanálovým mixpultem, integrovaným stolním držákem a robustní konstrukcí vám přinese audio záznam dosahující kvality až 48 kHz. Mikrofon je vhodný pro nahrávání vokálů, akustických nástrojů, mluveného slova nebo live streaming. Díky širokému diagramu výborně pracuje s dynamikou a zvuk je vždy krystalicky čistý. S přehledem pokryje celý frekvenční rozsah, takže se nemusíte bát, že by nějaký důležitý element audio záznamu nebyl dostatečně rozpoznatelný nebo zcela zanikl.

Mixpult obsahuje čtyři ovladače pro kontrolu hlasitosti vstupního signálu, podsvícený LED metr, sluchátkový výstup, AUX vstup, nástrojový vstup a USB-C port pro připojení do PC či laptopu. Na mikrofonu potom naleznete čtyřpolohový přepínač směrové charakteristiky, Gain a tlačítko Mute. Součástí balení je USB kabel a softwarový balíček obsahující PRO Tools, Waveform, 23 pluginů a DAW Essentials.

Všechny produkty od výrobce
Mackie CHROMIUM

Mackie CHROMIUM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce