Mackie EM-91CU

Mackie EM-91CU

1290 Kč

Hit z katalogu: Mackie EM-91CU s jakostní značkou Mackie - toto zboží si můžete opatřit v husté akci za 1290 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: HN219328
Do obchodu

Popis

Mackie

No tak tohle je gól: Mackie EM-91CU kvalitní značky Mackie - tento hit seženete v bombastické akci za 1290. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte..

USB kondenzátorový mikrofon

 Mackie představuje další přírůstky do rodiny profesionálních mikrofonů EleMent. Mikrofony jsou vhodné pro live performance, studiové session, live stream a tvorbu podcastů nebo youtubering.

USB Kondenzátorový mikrofon EM-91CU disponující kardioidní směrovou charakteristikou a robustní karbonovou konstrukcí vám přinese audio záznam dosahující kvality až 48 kHz. Mikrofon je vhodný pro nahrávání vokálů, akustických nástrojů, mluveného slova nebo live streaming. Díky širokému diagramu výborně pracuje s dynamikou a zvuk je vždy krystalicky čistý. S přehledem pokryje celý frekvenční rozsah, takže se nemusíte bát, že by nějaký důležitý element audio záznamu nebyl dostatečně rozpoznatelný nebo zcela zanikl. Spodní strana potom nabízí USB-B port pro připojení do PC či laptopu. Součástí balení je odpružený mikrofonní držák, USB kabel a softwarový balíček obsahující PRO Tools, Waveform, 23 pluginů a DAW Essentials.

Všechny produkty od výrobce
Mackie EM-91CU

Mackie EM-91CU

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce