Mapex Armory Redwood Burst AR628S

Mapex Armory Redwood Burst AR628S

25990 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Mapex Armory Redwood Burst AR628S originální od labelu Mapex - tento produkt posíláme s VIP slevou pro každého za 25990 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206914
Do obchodu

Popis

Mapex

Prestižní Mapex Armory Redwood Burst AR628S s pečetí kvality Mapex - toto zboží si můžete objednat po slevě za 25990. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

Bicí souprava

 Armory je řada nahrazující velmi populární série Meridian Birch a Meridian Maple. Jde o bicí soupravy, které lze považovat za absolutní standard ve střední třídě, navíc do této kategorie přináší vlastnosti známé z profesionální série Saturn IV či Panther Concept Kit. Tyto bicí mají korpusy vyrobené z javoru a břízy, a to ze šesti vrstev, jejichž celková síla je 7,2 milimetru. Nabízí tak jasný rezonantní zvuk. Novinkou je použití hran SONIClear, díky čemuž je blána v lepším kontaktu s tělem bubnu, a zvuk je tak přirozenější, barevnější a silnější. Stejně označeny jsou i nové úchyty tomů a nožičky floor tomů, díky kterým tyto bubny rezonují bez omezení.

Součástí je zcela nový chromovaný hardware (tom holder TH687S 2x, multiclamp AC910 2x). Mechaniky bubnů nabízí vylepšený design, továrně jsou nataženy blány Remo UT. Tyto sady jsou k dispozici v několika konfiguracích, aby si mohl vybrat opravdu jakýkoli bubeník, a samozřejmě také v mnoha barevných provedeních.

Tento set neobsahuje činely.

Všechny produkty od výrobce
Mapex Armory Redwood Burst AR628S

Mapex Armory Redwood Burst AR628S

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce