Marshall DBS 72410 Combo

Marshall DBS 72410 Combo

10990 Kč

Dnes je tady pro vás Marshall DBS 72410 Combo s jakostní značkou Marshall - tento artikl nakupujte v jedinečné akci za 10990 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220834
Do obchodu

Popis

Marshall

Prestižní Marshall DBS 72410 Combo od producenta Marshall - tento artikl je v tuhle chvíli s výjimečnou slevou za 10990. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Baskytarové hybridní kombo

 Objem nenahradíš. Snad nejvíc tohle rčení platí u baskytarových aparátů. Marshall Dynamic Bass System 72410 je poctivé kombo z 90. let minulého století, které nezná kompromisy. Pokud překousnete 55kg čisté váhy, tak vám tenhle aparát zaručí, že se budete slyšet kdekoliv, a dobře.

Základem tohoto ve Velké Británii vyrobeného komba je zesilovač disponující 200W síly v dynamickém režimu. Na předním panelu naleznete 2 vstupy (Hi, Lo), Gain s indikací přebuzení, knoflík pro plynulé nastavení poměru lampového a solid-state předzesilovače, shelfovou ekvalizaci Lo a Hi, zvýrazňující přepínače Deep a Bright, vypínatelný 7-pásmový grafický ekvalizér s vyznačenými pásmy záběru, vestavěný kompresor a celkovou hlasitost. Zadní panel ukrývá mimo jiné efektovou smyčku nebo důležitý D.I. výstup.

Tolex komba je na několika místech roztržený nebo odlepený a přední mřížka mírně zprohýbaná. Nicméně jde pouze o kosmetické záležitosti. Zesilovač prošel servisní kontrolou, prohlédli jsme ho, dali jsme novou lampu do předzesilovače a pročistili potenciometry. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Marshall DBS 72410 Combo

Marshall DBS 72410 Combo

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce