Martin Thinline Gold Plus VTI

Martin Thinline Gold Plus VTI

5990 Kč

Kvalitní Martin Thinline Gold Plus VTI co bereme od značky Martin - tento produkt máte za pár kliknutí téměř zdarma za 5990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212858
Do obchodu

Popis

Martin

Špičkové zboží, Martin Thinline Gold Plus VTI od top značky Martin - tento hit snadno najdete v úžasné akci za 5990. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Aktivní elektronika pro kytaru

 Martin Thinline Gold Plus VTI představuje praktické a jednoduché řešení pro ozvučení akustických kytar s menším tělem (000 a menší tvary). Pokud jste si oblíbili systém Fishman Matrix, budete i zde nadmíru spokojeni. Set obsahuje kvalitní piezo elektrický podkobylkový snímač Martin, jack s úchytem na popruh a miniaturním preampem zabudovaným do výstupního/endpin jacku, ovladače Volume a Tone s instalací do ozvučnicového otvoru kytary a klip na 9 baterii.

Všechny produkty od výrobce
Martin Thinline Gold Plus VTI

Martin Thinline Gold Plus VTI

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce