Martin Thinline Gold Plus VTII

Martin Thinline Gold Plus VTII

5990 Kč

Jasný hit, Martin Thinline Gold Plus VTII s osvědčenou značkou Martin - tento artikl je tady pro vás při právě probíhající akci za 5990 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212859
Do obchodu

Popis

Martin

Hit poslední doby, Martin Thinline Gold Plus VTII od značky Martin - tento artikl doporučujeme za hustou cenu 5990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Aktivní elektronika pro kytaru

 Martin Thinline Gold Plus VTII představuje praktické a jednoduché řešení pro ozvučení akustických kytar s větším tělem (velikost Dreadnought). Pokud jste si oblíbili systém Fishman Matrix, budete i zde nadmíru spokojeni. Set obsahuje kvalitní piezo elektrický podkobylkový snímač Martin, jack s úchytem na popruh a miniaturním preampem zabudovaným do výstupního/endpin jacku, ovladače Volume a Tone s instalací do ozvučnicového otvoru kytary a klip na 9 baterii.

Všechny produkty od výrobce
Martin Thinline Gold Plus VTII

Martin Thinline Gold Plus VTII

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce