Meinl 14

Meinl 14" HCS Bronze Hihat

3220 Kč

Příjemné pocity navazující Meinl 14" HCS Bronze Hihat od známého výrobce Meinl - tento produkt posíláme ve výhodné akci za 3220 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220009
Do obchodu

Popis

Meinl

Kvalitní Meinl 14" HCS Bronze Hihat kvalitní značky Meinl - toto zboží si můžete objednat za téměř velkoobchodní cenu 3220. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Činely hihat

 MEINL HCS Bronze

Přestože je série Meinl HCS Bronze zaměřená zejména na začátečníky či lehce pokročilé, nabízí díky velmi dobrému poměru ceny a kvality bubeníkům velmi dobré „entry-level“ modely. Díky pečlivé výstupní kontrole si navíc můžete být jisti, že do rukou se Vám dostanou opravdu jen ty nejlepší kusy. HCS Bronze jsou vyrobeny z bronzové slitiny B8, která zaručuje jasný, harmonický a vyrovnaný tón, jednoduše řečeno ten nejlepší zvuk za dostupnou cenu.

HCS Bronze Splash má ostrý, sklovitý zvuk s okamžitou reakcí a krátkým dozvukem. Činel je vhodný pro jasné, krátké a rychlé akcenty.

Všechny produkty od výrobce
Meinl 14

Meinl 14" HCS Bronze Hihat

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce