Meinl 14

Meinl 14" HCS Bronze Soundwave Hihat

3420 Kč

Hit z katalogu: Meinl 14" HCS Bronze Soundwave Hihat od populárního výrobce Meinl - tento produkt dodáváme extra levně za 3420 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220010
Do obchodu

Popis

Meinl

Vaše možnosti obohacující Meinl 14" HCS Bronze Soundwave Hihat od populárního výrobce Meinl - tento artikl pořizujte téměř zdarma za 3420. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Činely hihat

 MEINL HCS Bronze

Přestože je série Meinl HCS Bronze zaměřená zejména na začátečníky či lehce pokročilé, nabízí díky velmi dobrému poměru ceny a kvality bubeníkům velmi dobré „entry-level“ modely. Díky pečlivé výstupní kontrole si navíc můžete být jisti, že do rukou se Vám dostanou opravdu jen ty nejlepší kusy. HCS Bronze jsou vyrobeny z bronzové slitiny B8, která zaručuje jasný, harmonický a vyrovnaný tón, jednoduše řečeno ten nejlepší zvuk za dostupnou cenu.

HCS Bronze Splash má ostrý, sklovitý zvuk s okamžitou reakcí a krátkým dozvukem. Činel je vhodný pro jasné, krátké a rychlé akcenty.

Všechny produkty od výrobce
Meinl 14

Meinl 14" HCS Bronze Soundwave Hihat

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce