Meinl 16

Meinl 16" HCS Bronze Trash Crash

2300 Kč

Tradiční bestseller, Meinl 16" HCS Bronze Trash Crash značky Meinl - tento artikl nakupujte po slevě za 2300 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220014
Do obchodu

Popis

Meinl

Poctivý výrobek, Meinl 16" HCS Bronze Trash Crash od výrobce Meinl - tento produkt nabízíme za perfektní cenu 2300. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Činel crash

 MEINL HCS Bronze

Přestože je série Meinl HCS Bronze zaměřená zejména na začátečníky či lehce pokročilé, nabízí díky velmi dobrému poměru ceny a kvality bubeníkům velmi dobré „entry-level“ modely. Díky pečlivé výstupní kontrole si navíc můžete být jisti, že do rukou se Vám dostanou opravdu jen ty nejlepší kusy. HCS Bronze jsou vyrobeny z bronzové slitiny B8, která zaručuje jasný, harmonický a vyrovnaný tón, jednoduše řečeno ten nejlepší zvuk za dostupnou cenu.

HCS Bronze Splash má ostrý, sklovitý zvuk s okamžitou reakcí a krátkým dozvukem. Činel je vhodný pro jasné, krátké a rychlé akcenty.

Všechny produkty od výrobce
Meinl 16

Meinl 16" HCS Bronze Trash Crash

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce