Meinl 17

Meinl 17" HCS Bronze Crash

2490 Kč

Udělejte si radost: Meinl 17" HCS Bronze Crash od firmy Meinl - toto zboží zakoupíte po slevě za 2490 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220011
Do obchodu

Popis

Meinl

Prvotřídní Meinl 17" HCS Bronze Crash s pečetí kvality Meinl - tento hit můžete pořídit za téměř velkoobchodní cenu 2490. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Činel crash

 MEINL HCS Bronze

Přestože je série Meinl HCS Bronze zaměřená zejména na začátečníky či lehce pokročilé, nabízí díky velmi dobrému poměru ceny a kvality bubeníkům velmi dobré „entry-level“ modely. Díky pečlivé výstupní kontrole si navíc můžete být jisti, že do rukou se Vám dostanou opravdu jen ty nejlepší kusy. HCS Bronze jsou vyrobeny z bronzové slitiny B8, která zaručuje jasný, harmonický a vyrovnaný tón, jednoduše řečeno ten nejlepší zvuk za dostupnou cenu.

HCS Bronze Splash má ostrý, sklovitý zvuk s okamžitou reakcí a krátkým dozvukem. Činel je vhodný pro jasné, krátké a rychlé akcenty.

Všechny produkty od výrobce
Meinl 17

Meinl 17" HCS Bronze Crash

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce