Meinl 22

Meinl 22" Byzance Vintage Sand Ride (použité)

9650 Kč

Tradiční bestseller, Meinl 22" Byzance Vintage Sand Ride (použité) s pečetí kvality Meinl - toto zboží si můžete nechat poslat ve výprodejové akci za 9650 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207248
Do obchodu

Popis

Meinl

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Meinl 22" Byzance Vintage Sand Ride (použité) od známé značky Meinl - tento produkt máte za pár kliknutí extra levně za 9650. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost..

Činel ride

 Použitý kus z prodejny. Místy drobné známky použití.

BYZANCE BENNY GREB SIGNATURE

Činely spadající pod jednu z řad označených jménem Byzance tvoří základ nabídky firmy Meinl. Nabízí tradiční teplý a muzikální tón ručně tepaných činelů, které jsou vyráběny těmi nejzkušenějšími mistry v Turecku a následně dotáhnuty k dokonalosti úpravou v Německu. Volit zde můžete z několika sérií, které se liší tónem i feelingem, a tak si zde to své najde opravdu každý bubeník.

Signature modely Bennyho Greba vycházející z řady Vintage Vám nabídnou temnější, ale brilantní zvuk. Mají velmi nezvyklý pískovaný povrch, díky kterému mají nejen velmi odlišný vzhled, ale i velmi jemný feeling. Jejich tón je posazen spíše hlouběji, zvuk není ani moc jemný, ani moc silný, sustain je kratší. Jde o činely, které vždy budete mít přesně pod kontrolou a prosadí se v jakémkoli stylu, kde jde i o jiné parametry než jen decibely. Vyrobeny jsou z oblíbené slitiny B20.

Všechny produkty od výrobce
Meinl 22

Meinl 22" Byzance Vintage Sand Ride (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce