Meinl Cocktail Cajon

Meinl Cocktail Cajon

4480 Kč

Vaše možnosti obohacující Meinl Cocktail Cajon co nám dodává Meinl - tento produkt dodáváme v husté akci za 4480 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212764
Do obchodu

Popis

Meinl

Vaše možnosti obohacující Meinl Cocktail Cajon s jakostní značkou Meinl - tento hit seženete po slevě za 4480. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Cajon

 Cocktail Cajon plní funkci basového bubnu, což oceníte především při akustických koncertech nebo perkusním doprovodu. Přední březová deska obsahuje otvory pro dynamičtější hru a možnost přizvučení prostřednictvím piezo snímačem nebo nástrojovým mikrofonem. Zadní strana potom obsahuje držák pro pedál a na straně naleznete držáky pro činely, perkusní snare nebo tom.

Všechny produkty od výrobce
Meinl Cocktail Cajon

Meinl Cocktail Cajon

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce