Meinl HCS Bronze Basic Set

Meinl HCS Bronze Basic Set

5270 Kč

Exkluzivní Meinl HCS Bronze Basic Set od producenta Meinl - tento artikl nepropásněte ve výhodné akci za 5270 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220016
Do obchodu

Popis

Meinl

No tak tohle je gól: Meinl HCS Bronze Basic Set od populární značky Meinl - tento artikl musíte mít za bombastickou cenu 5270. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Udělejte si radost..

Činelová sada

 MEINL HCS Bronze

Přestože je série Meinl HCS Bronze zaměřená zejména na začátečníky či lehce pokročilé, nabízí díky velmi dobrému poměru ceny a kvality bubeníkům velmi dobré „entry-level“ modely. Díky pečlivé výstupní kontrole si navíc můžete být jisti, že do rukou se Vám dostanou opravdu jen ty nejlepší kusy. HCS Bronze jsou vyrobeny z bronzové slitiny B8, která zaručuje jasný, harmonický a vyrovnaný tón, jednoduše řečeno ten nejlepší zvuk za dostupnou cenu.

HCS Bronze Splash má ostrý, sklovitý zvuk s okamžitou reakcí a krátkým dozvukem. Činel je vhodný pro jasné, krátké a rychlé akcenty.

Všechny produkty od výrobce
Meinl HCS Bronze Basic Set

Meinl HCS Bronze Basic Set

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce