Meinl HCS Bronze Complete Set

Meinl HCS Bronze Complete Set

7190 Kč

Vaše možnosti obohacující Meinl HCS Bronze Complete Set od společnosti Meinl - tento artikl pořizujte s výjimečnou slevou za 7190 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220017
Do obchodu

Popis

Meinl

Vaše oblíbené zboží, Meinl HCS Bronze Complete Set od známé značky Meinl - tento produkt dodáváme ve slevové akci za 7190. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Činelová sada

 MEINL HCS Bronze

Přestože je série Meinl HCS Bronze zaměřená zejména na začátečníky či lehce pokročilé, nabízí díky velmi dobrému poměru ceny a kvality bubeníkům velmi dobré „entry-level“ modely. Díky pečlivé výstupní kontrole si navíc můžete být jisti, že do rukou se Vám dostanou opravdu jen ty nejlepší kusy. HCS Bronze jsou vyrobeny z bronzové slitiny B8, která zaručuje jasný, harmonický a vyrovnaný tón, jednoduše řečeno ten nejlepší zvuk za dostupnou cenu.

HCS Bronze Splash má ostrý, sklovitý zvuk s okamžitou reakcí a krátkým dozvukem. Činel je vhodný pro jasné, krátké a rychlé akcenty.

Všechny produkty od výrobce
Meinl HCS Bronze Complete Set

Meinl HCS Bronze Complete Set

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce