Meinl HCS Bronze DeLuxe Set

Meinl HCS Bronze DeLuxe Set

10090 Kč

Vynikající Meinl HCS Bronze DeLuxe Set s jakostní značkou Meinl - tento produkt prodáváme s extra slevou za 10090 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220018
Do obchodu

Popis

Meinl

Trhem osvědčený produkt, Meinl HCS Bronze DeLuxe Set od firmy Meinl - toto zboží si můžete objednat levně za 10090. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Činelová sada

 MEINL HCS Bronze

Přestože je série Meinl HCS Bronze zaměřená zejména na začátečníky či lehce pokročilé, nabízí díky velmi dobrému poměru ceny a kvality bubeníkům velmi dobré „entry-level“ modely. Díky pečlivé výstupní kontrole si navíc můžete být jisti, že do rukou se Vám dostanou opravdu jen ty nejlepší kusy. HCS Bronze jsou vyrobeny z bronzové slitiny B8, která zaručuje jasný, harmonický a vyrovnaný tón, jednoduše řečeno ten nejlepší zvuk za dostupnou cenu.

HCS Bronze Splash má ostrý, sklovitý zvuk s okamžitou reakcí a krátkým dozvukem. Činel je vhodný pro jasné, krátké a rychlé akcenty.

Všechny produkty od výrobce
Meinl HCS Bronze DeLuxe Set

Meinl HCS Bronze DeLuxe Set

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce