Meinl PADJ7-L-F 12

Meinl PADJ7-L-F 12" Day of the Dead Travel Series

3350 Kč

Limitovaná edice produktu Meinl PADJ7-L-F 12" Day of the Dead Travel Series od oblíbené společnosti Meinl - toto zboží si můžete zakoupit výhodně za 3350 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212770
Do obchodu

Popis

Meinl

Kvalitní Meinl PADJ7-L-F 12" Day of the Dead Travel Series od oblíbené společnosti Meinl - tento hit pořídíte za bombastickou cenu 3350. Vybírejte to nejlepší u nás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Djembe

 Djembe ze série Meinl Travel Series jsou bubny vyráběné skutečně tradičními postupy. Největším rozdílem oproti běžným djembe je způsob ladění, na které se nepoužívá kovový hardware sestávající z obručí, mušlí a ladících šroubů, ale promyšlený systém provázků. Kvalita těchto bubnů je samozřejmostí, ne nadarmo patří mezi jedny z nejoblíbenějších na trhu.

Vyrobeno je z laminátu, na ozvučnou blána je použita kvalitní syntetická blána. Jeho průměr činí 10 palců a výška 20 palců, tvar je zcela tradiční, tudíž můžete očekávat i tradiční zvuk. K naladění slouží systém pětadvaceti 4 milimetrů silných provázků, které jsou zcela odolné proti vytažení, a tedy umožňují přesně naladit a ladění i udržet.

Djembe tohoto typu nabízí tradiční tón a zároveň stabilní zvuk za všech okolností a podmínek. Díky nízké hmotnosti jsou vhodné i pro cestující muzikanty.

Všechny produkty od výrobce
Meinl PADJ7-L-F 12

Meinl PADJ7-L-F 12" Day of the Dead Travel Series

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce