Meinl PSC100B

Meinl PSC100B

3950 Kč

Dnes je tady pro vás Meinl PSC100B od populární značky Meinl - tento produkt prodáváme výhodně za 3950 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221780
Do obchodu

Popis

Meinl

Limitovaná edice produktu Meinl PSC100B se známou značkou Meinl - tento artikl je v tento okamžik téměř zdarma za 3950. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Cajon

 Cajon je původně perský nástroj, ve kterém otroci nosili ryby nebo ovoce a později na něj začali bubnovat. Od té doby prošel velkým vývojem a v posledních letech se stal velmi oblíbeným nástrojem zejména při akustických vystoupeních. Ve zkušených rukou totiž dokáže napodobit zvuk celé bicí soupravy.

Tato prémiová řada cajonů od značky Meinl je vyráběna z baltské břízy a disponuje třemi piezo snímači – dva slouží k snímání zvuků rytmického bubínku a jeden pro basové tóny. Cajon tak můžete zapojit do zesilovače a s klidem hrát i na větších pódiích. K úpravě zvuku slouží potenciometry pro hlasitost a tónovou clonu. Uvnitř cajonu najdete také kvalitní ocelové pružiny s mikrovinutím, které nástroji poskytují tradiční zvuk.

Všechny produkty od výrobce
Meinl PSC100B

Meinl PSC100B

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce