Meinl Sonic Energy HD3 Harmonic Art Handpan

Meinl Sonic Energy HD3 Harmonic Art Handpan

61550 Kč

Top produkt, Meinl Sonic Energy HD3 Harmonic Art Handpan s pečetí kvality Meinl Sonic Energy - tento hit získáte za téměř velkoobchodní cenu 60190 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
SKU: HN170438
Do obchodu

Popis

Meinl Sonic Energy

Prestižní Meinl Sonic Energy HD3 Harmonic Art Handpan značky Meinl Sonic Energy - toto zboží si můžete nechat poslat po slevě za 60190. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Handpan

 Hand Pan je melodický perkusivní nástroj s velmi specifickým tónem. Jeho příjemný a uklidňující zvuk bývá často součástí relaxačních sezení. Své uplatnění ale nalezne jak u sólového hráče, tak i v rámci kapely. Hand pan nabízený společností MEINL se řadí do vyšší cenové kategorie. Ruční výroba a konstrukce z německé oceli nejvyšší kvality dělají z nástroje opravdu exkluzivní záležitost. Povrch je odolný proti škrábancům a jiným poškozením. Použitá ocel je pevná ale lehká a produkuje čistý zvuk s dlouhým dozvukem. Tóny jsou dokonale harmonicky vyrovnané a hra se na tento nástroj stává jednoduše požitkem.

Dokonalou ochranu zajišťuje pouzdro vyrobené z odolného nylonu, které má vnitřní části vyložené umělou srstí. Bezproblémový transport usnadňují polstrované popruhy a rukojeť.

Všechny produkty od výrobce
Meinl Sonic Energy HD3 Harmonic Art Handpan

Meinl Sonic Energy HD3 Harmonic Art Handpan

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce