Meinl Sonic Energy SB-O-2200 Origin Series Singing Bowl

Meinl Sonic Energy SB-O-2200 Origin Series Singing Bowl

5800 Kč

Dnes je tady pro vás Meinl Sonic Energy SB-O-2200 Origin Series Singing Bowl od předního výrobce Meinl Sonic Energy - tento artikl čeká na vás s výjimečnou slevou za 5800 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
SKU: HN212792
Do obchodu

Popis

Meinl Sonic Energy

Dnes jsme vybrali: Meinl Sonic Energy SB-O-2200 Origin Series Singing Bowl od top výrobce Meinl Sonic Energy - tento artikl musíte mít za bombastickou cenu 5800. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Tibetská zpívající mísa

 Tibetská nebo také ‚himalájská‘ zpívající mísa je druh obráceného zvonu produkující příjemný zvuk, který napomáhá při harmonizaci těla a mysli. Řada Origin od společnosti Meinl je určena především pro jógu, meditaci a všude tam kde je zapotřebí vytvořit příjemnou atmosféru. Mísa zní skvěle samostatně, ale můžete ji samozřejmě kombinovat i s více kusy nebo jinými meditačními nástroji. Společnost Meinl vyrábí mísy v Indi z kvalitní slitiny bronzu. Každému nástroji je věnována nejvyšší péče a důkladná kontrola kvality probíhá následně i v Německu. Součástí výbavy je plstěný prstenec, který stabilizuje mísu během hry a dodávané plátýnko poskytuje ochranu proti otiskům prstů a prachu.

Set SB-O-2200 se skládá ze tří mís vážících 600, 700 a 900g. Dvě dřevěné paličky pro rozeznění mís jsou součástí výbavy stejně jako plstěné prstence, které stabilizují mísy během hry. Dodávaná plátýnka poskytují mísám ochranu proti prachu.

Všechny produkty od výrobce
Meinl Sonic Energy SB-O-2200 Origin Series Singing Bowl

Meinl Sonic Energy SB-O-2200 Origin Series Singing Bowl

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce