Meinl Sonic Energy SB-O-600 Origin Series Singing Bowl

Meinl Sonic Energy SB-O-600 Origin Series Singing Bowl

1590 Kč

Váš oblíbený produkt, Meinl Sonic Energy SB-O-600 Origin Series Singing Bowl co odebíráme od výrobce Meinl Sonic Energy - tento hit seženete při likvidaci skladu za nepřekonatelných 1590 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
SKU: HN212789
Do obchodu

Popis

Meinl Sonic Energy

Vaše možnosti obohacující Meinl Sonic Energy SB-O-600 Origin Series Singing Bowl co nám vyrábí Meinl Sonic Energy - tento produkt objednáte v neopakovatelné akci za 1590. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Udělejte si radost..

Tibetská zpívající mísa

 Tibetská nebo také ‚himalájská‘ zpívající mísa je druh obráceného zvonu produkující příjemný zvuk, který napomáhá při harmonizaci těla a mysli. Řada Origin od společnosti Meinl je určena především pro jógu, meditaci a všude tam kde je zapotřebí vytvořit příjemnou atmosféru. Mísa zní skvěle samostatně, ale můžete ji samozřejmě kombinovat i s více kusy nebo jinými meditačními nástroji. Společnost Meinl vyrábí mísy v Indi z kvalitní slitiny bronzu. Každému nástroji je věnována nejvyšší péče a důkladná kontrola kvality probíhá následně i v Německu. Součástí výbavy je plstěný prstenec, který stabilizuje mísu během hry a dodávané plátýnko poskytuje ochranu proti otiskům prstů a prachu.

Všechny produkty od výrobce
Meinl Sonic Energy SB-O-600 Origin Series Singing Bowl

Meinl Sonic Energy SB-O-600 Origin Series Singing Bowl

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce