Meinl Sonic Energy SB-O-700 Origin Series Singing Bowl

Meinl Sonic Energy SB-O-700 Origin Series Singing Bowl

1850 Kč

No tak tohle je gól: Meinl Sonic Energy SB-O-700 Origin Series Singing Bowl s proslulou značkou Meinl Sonic Energy - tento artikl doporučujeme extra levně za 1850 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
SKU: HN212790
Do obchodu

Popis

Meinl Sonic Energy

Ve slevě je Meinl Sonic Energy SB-O-700 Origin Series Singing Bowl s pečetí kvality Meinl Sonic Energy - tento artikl nepropásněte s výjimečnou slevou za 1850. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Tibetská zpívající mísa

 Tibetská nebo také ‚himalájská‘ zpívající mísa je druh obráceného zvonu produkující příjemný zvuk, který napomáhá při harmonizaci těla a mysli. Řada Origin od společnosti Meinl je určena především pro jógu, meditaci a všude tam kde je zapotřebí vytvořit příjemnou atmosféru. Mísa zní skvěle samostatně, ale můžete ji samozřejmě kombinovat i s více kusy nebo jinými meditačními nástroji. Společnost Meinl vyrábí mísy v Indi z kvalitní slitiny bronzu. Každému nástroji je věnována nejvyšší péče a důkladná kontrola kvality probíhá následně i v Německu. Součástí výbavy je plstěný prstenec, který stabilizuje mísu během hry a dodávané plátýnko poskytuje ochranu proti otiskům prstů a prachu.

Všechny produkty od výrobce
Meinl Sonic Energy SB-O-700 Origin Series Singing Bowl

Meinl Sonic Energy SB-O-700 Origin Series Singing Bowl

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce