Meinl Sonic Energy SB-O-900 Origin Series Singing Bowl

Meinl Sonic Energy SB-O-900 Origin Series Singing Bowl

2380 Kč

V akci je pouze tady Meinl Sonic Energy SB-O-900 Origin Series Singing Bowl od předního výrobce Meinl Sonic Energy - toto zboží si můžete koupit po zlevnění za 2380 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
SKU: HN212791
Do obchodu

Popis

Meinl Sonic Energy

Oblíbený produkt Meinl Sonic Energy SB-O-900 Origin Series Singing Bowl kvalitní značky Meinl Sonic Energy - tento hit seženete při časově omezené akci za 2380. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Tibetská zpívající mísa

 Tibetská nebo také ‚himalájská‘ zpívající mísa je druh obráceného zvonu produkující příjemný zvuk, který napomáhá při harmonizaci těla a mysli. Řada Origin od společnosti Meinl je určena především pro jógu, meditaci a všude tam kde je zapotřebí vytvořit příjemnou atmosféru. Mísa zní skvěle samostatně, ale můžete ji samozřejmě kombinovat i s více kusy nebo jinými meditačními nástroji. Společnost Meinl vyrábí mísy v Indi z kvalitní slitiny bronzu. Každému nástroji je věnována nejvyšší péče a důkladná kontrola kvality probíhá následně i v Německu. Součástí výbavy je plstěný prstenec, který stabilizuje mísu během hry a dodávané plátýnko poskytuje ochranu proti otiskům prstů a prachu.

Všechny produkty od výrobce
Meinl Sonic Energy SB-O-900 Origin Series Singing Bowl

Meinl Sonic Energy SB-O-900 Origin Series Singing Bowl

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce