Meinl Sonic Energy STD2BK Steel Tongue Drum

Meinl Sonic Energy STD2BK Steel Tongue Drum

7920 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Meinl Sonic Energy STD2BK Steel Tongue Drum značky Meinl Sonic Energy - tento artikl se na vás těší výhodně za 7920 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
SKU: HN212796
Do obchodu

Popis

Meinl Sonic Energy

Prvotřídní Meinl Sonic Energy STD2BK Steel Tongue Drum od producenta Meinl Sonic Energy - tento artikl se na vás těší za téměř velkoobchodní cenu 7920. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Tongue drum

 Meinl Sonic Energy Steel Tongue Drum je bohatě a plně znějící nástroj, k jehož rozeznění lze použít jak ruce, tak i dodávanou dvojici paliček. Při výrobě ocelového korpusu a vyřezávání jazýčků bylo dbáno na maximální přesnost pro zajištění té nejlepší kvality zvuku a stálosti ladění. Jedná se o skvělý nástroj pro sólové hraní i k doprovodu ostatních nástrojů. Konkrétně tento model je laděn do A3/ B3, C4, E4, F4, A4, B4, C5, jeho součástí je kromě zmiňovaných paliček i kvalitní polstrovaný obal.

Všechny produkty od výrobce
Meinl Sonic Energy STD2BK Steel Tongue Drum

Meinl Sonic Energy STD2BK Steel Tongue Drum

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce