Meinl Sonic Energy STD2VB Steel Tongue Drum

Meinl Sonic Energy STD2VB Steel Tongue Drum

7920 Kč

Tradiční bestseller, Meinl Sonic Energy STD2VB Steel Tongue Drum oblíbené značky Meinl Sonic Energy - tento artikl objednávejte v jedinečné akci za 7920 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
SKU: HN212797
Do obchodu

Popis

Meinl Sonic Energy

Hit z katalogu: Meinl Sonic Energy STD2VB Steel Tongue Drum od firmy Meinl Sonic Energy - toto zboží si můžete nechat poslat v jedinečné akci za 7920. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Tongue drum

 Meinl Sonic Energy Steel Tongue Drum je bohatě a plně znějící nástroj, k jehož rozeznění lze použít jak ruce, tak i dodávanou dvojici paliček. Při výrobě ocelového korpusu a vyřezávání jazýčků bylo dbáno na maximální přesnost pro zajištění té nejlepší kvality zvuku a stálosti ladění. Jedná se o skvělý nástroj pro sólové hraní i k doprovodu ostatních nástrojů. Konkrétně tento model je laděn do A3/ B3, C4, E4, F4, A4, B4, C5, jeho součástí je kromě zmiňovaných paliček i kvalitní polstrovaný obal.

Všechny produkty od výrobce
Meinl Sonic Energy STD2VB Steel Tongue Drum

Meinl Sonic Energy STD2VB Steel Tongue Drum

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce