Meinl Sonic Energy STD3BK Steel Tongue Drum

Meinl Sonic Energy STD3BK Steel Tongue Drum

7920 Kč

Vaše možnosti obohacující Meinl Sonic Energy STD3BK Steel Tongue Drum co nám vyrábí Meinl Sonic Energy - toto zboží si můžete nechat dodat za bombastickou cenu 7920 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
SKU: HN212798
Do obchodu

Popis

Meinl Sonic Energy

Kvalitní Meinl Sonic Energy STD3BK Steel Tongue Drum originální od labelu Meinl Sonic Energy - tento hit naleznete s neuvěřitelnou slevou za 7920. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Tongue drum

 Meinl Sonic Energy Steel Tongue Drum je bohatě a plně znějící nástroj, k jehož rozeznění lze použít jak ruce, tak i dodávanou dvojici paliček. Při výrobě ocelového korpusu a vyřezávání jazýčků bylo dbáno na maximální přesnost pro zajištění té nejlepší kvality zvuku a stálosti ladění. Jedná se o skvělý nástroj pro sólové hraní i k doprovodu ostatních nástrojů. Konkrétně tento model je laděn do G3/ A3, B3, D4, E4, G4, A4, B4, jeho součástí je kromě zmiňovaných paliček i kvalitní polstrovaný obal.

Všechny produkty od výrobce
Meinl Sonic Energy STD3BK Steel Tongue Drum

Meinl Sonic Energy STD3BK Steel Tongue Drum

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce