Meinl Sonic Energy STD3VB Steel Tongue Drum

Meinl Sonic Energy STD3VB Steel Tongue Drum

7920 Kč

Exkluzivní Meinl Sonic Energy STD3VB Steel Tongue Drum od předního výrobce Meinl Sonic Energy - toto zboží zakoupíte za perfektní cenu 7920 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
SKU: HN212799
Do obchodu

Popis

Meinl Sonic Energy

Špičkové zboží, Meinl Sonic Energy STD3VB Steel Tongue Drum od Meinl Sonic Energy - tento hit můžete sehnat za úžasnou cenu 7920. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Tongue drum

 Meinl Sonic Energy Steel Tongue Drum je bohatě a plně znějící nástroj, k jehož rozeznění lze použít jak ruce, tak i dodávanou dvojici paliček. Při výrobě ocelového korpusu a vyřezávání jazýčků bylo dbáno na maximální přesnost pro zajištění té nejlepší kvality zvuku a stálosti ladění. Jedná se o skvělý nástroj pro sólové hraní i k doprovodu ostatních nástrojů. Konkrétně tento model je laděn do G3/ A3, B3, D4, E4, G4, A4, B4, jeho součástí je kromě zmiňovaných paliček i kvalitní polstrovaný obal.

Všechny produkty od výrobce
Meinl Sonic Energy STD3VB Steel Tongue Drum

Meinl Sonic Energy STD3VB Steel Tongue Drum

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce