Mesa Boogie 5:50 Express Mint Condition

Mesa Boogie 5:50 Express Mint Condition

39990 Kč

Vynikající Mesa Boogie 5:50 Express Mint Condition od populární značky Mesa Boogie - tento hit získáte v perfektní akci za 39990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: HN222061
Do obchodu

Popis

Mesa Boogie

Unikátní Mesa Boogie 5:50 Express Mint Condition od top značky Mesa Boogie - toto zboží si můžete opatřit výhodně za 39990. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Kytarové lampové kombo

 Podle slov předchozího majitele strávilo tohle kombo 5 let ve studiu a nahráno má pouze kolem 30 hodin. Podle stavu, v jakém se nachází, s tím můžeme pouze souhlasit.

Univerzální kombo věhlasné značky, je ve výborné kosmetické i technické kondici. Aparáty od Mesa Boogie jsou pověstné svou spolehlivostí a robustností, nejinak je to u tohoho kompaktního celolampového 50W komba s 12" reproduktorem. Jak napovídá označení modelu, jedná se o aparát s možností snížit výkon na 5W, díky čemuž můžete využívat naplno velké zkreslení i při nižší hlasitosti.

Exportní evropská verze nevyžaduje použití externího transfa. Kombo se dodává včetně převozního potahu a originálního footswitche.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží, prodává se v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Mesa Boogie 5:50 Express Mint Condition

Mesa Boogie 5:50 Express Mint Condition

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce