Mesa Boogie Royal Atlantic RA-100 (použité)

Mesa Boogie Royal Atlantic RA-100 (použité)

57700 Kč

Unikátní Mesa Boogie Royal Atlantic RA-100 (použité) od oblíbené značky Mesa Boogie - tento artikl musíte mít v bombastické akci za 57700 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: HN208011
Do obchodu

Popis

Mesa Boogie

Vaše možnosti obohacující Mesa Boogie Royal Atlantic RA-100 (použité) od známé značky Mesa Boogie - tento hit naleznete v perfektní akci za 57700. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Kytarový lampový zesilovač

 Zboží bylo dlouhodobě vystaveno na prodejně. Jeví známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

MESA BOOGIE ROYAL ATLANTIC
RA-100 je celolampový kytarový zesilovač, který byl představen v roce 2010. I přes svou poměrně malou velikost nabízí neuvěřitelně široké zvukové možnosti. Mimo jiné i to, že z něj lze dostat jak typicky americké, tak i britské zvuky. A ve stylu Mesa Boogie můžete očekávat i mnoho technických vychytávek.

Pokud jde o jeho technické parametry, díky použití patentované technologii Multi-Soak pracuje aparát s výkonem 100 Wattů, které lze ale skoky po 4 dB utlumit až na úroveň 3 Wattů. Výkon získává díky čtyřem elektronkám typu EL34, které je ale možné nahradit modely 6L6. Pokud jde o lampy v předzesilovači, tak tam je použito šest 12AX7, použita je i jedna 12AT7. Doplňme jen, že daný výkon je RA schopná dodat do zátěže 8 nebo 4 Ohm.

Pokud se podíváte na přední panel RA, zjistíte, že jeho ovládací prvky jsou tradičně rozmístěn – vstupy pro Váš nástroj a pro footswitch nachází standardně vpravo, přepínače jsou umístěny na druhé straně a panel na dvě části. Ovladače nalevo patří k prvnímu kanálu, ovladače vpravo druhému. První kanál umožňuje pracovat s jedním módem, druhý kanál nabízí Lo a Hi zvukové módy.

Z hlediska ovládání zvuku jsou oba kanály koncipované podobně. Nejdříve jsou zde Gain, které určují vstupní úroveň signálu, Treble, Middle a Bass pro nastavení úrovně výšek, středů a basů a nakonec Master pro určení výstupní hlasitosti. U druhého kanálu jsou odděleny Master pro Lo a Hi módy

Zadní panel RA-100 je pojat znatelně komplikovaněji. Naleznete zde dva konektory pro připojení reproboxů, přepínač biasu mezi EL34 a 6L6, slave výstup s nastavitelnou hlasitostí, vstup pro nožní přepínač, ovladače zabudovaného reverbu, vstup a výstup efektové smyčky a hlavně přepínače výkonu pro každý z 3 zvukových módů zvlášť.

Mesa Boogie RA-100 je velmi zajímavý aparát, který nabízí překvapivé množství možností. Díky tomu bude ideální volbou pro nejednoho kytaristu.

Technické údaje
• kytarový celolampový zesilovač
• 2 kanály, 3 módy
• slave-out s Level
• přepínač biasu

Všechny produkty od výrobce
Mesa Boogie Royal Atlantic RA-100 (použité)

Mesa Boogie Royal Atlantic RA-100 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce