Michalík Volume Mono

Michalík Volume Mono

1890 Kč

Prvotřídní Michalík Volume Mono s osvědčenou značkou Michalík - tento hit můžete sehnat ve výhodné akci za 1890 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211348
Do obchodu

Popis

Michalík

V akci je právě teď Michalík Volume Mono od top značky Michalík - tento hit můžete pořídit ve výhodné akci za 1890. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Volume pedál

 Opticky řízený volume pedál vyrobený z 1,5 mm „Heavy Duty“ ocelového plechu, který byl koncem devadesátých let prodáván pod značkou Rockman RV-1. Pedál je určen pro řízení hlasitosti v zapojení v signálové cestě, tj. nelze použít jako expression pedál, a je navržený tak, aby kromě řízení hlasitosti nijak neovlivňoval zvuk nástroje.

Opticky řízený obvod odstraňuje známé problémy s potenciometry (škrábání apod.) a zajišťuje regulaci v rozsahu > 70dB. Při maximálním sešlápnutí je úroveň signálu stejná jako při přímém připojení nástroje kabelem, v poloze "na patě" je úroveň signálu nastavitelná potenciometrem od nuly do maximální hlasitosti, což umožňuje např. nastavit si hlasitost pro doprovod ("na patě") a při sešlápnutí pro sólo.

Za značkou Michalík Designs stojí Petr Michalík, baskytarista s bohatou muzikantskou minulostí, který již v 90. letech vyráběl pro značku Dunlop pedály Rockman, později elektroniku do baskytar Spector.

Wah pedal lze napájet 9V baterií nebo 9V adaptérem (center positive).

Technické parametry:
• odběr proudu cca 7mA
• frekvenční rozsah 50Hz - 20kHz
• dynamický rozsah > 70dB
• životnost baterie cca 140 hodin
• rozměry: 230 x 100 x 50mm
• hmotnost: 1,2kg

Všechny produkty od výrobce
Michalík Volume Mono

Michalík Volume Mono

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce