Miditech K32s

Miditech K32s

2690 Kč

Trhem osvědčený produkt, Miditech K32s od populárního výrobce Miditech - tento hit můžete získat v neopakovatelné akci za 2690 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: HN220190
Do obchodu

Popis

Miditech

Tradiční bestseller, Miditech K32s od známého výrobce Miditech - tento produkt máte po jednoduché objednávce v husté akci za 2690. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

USB/MIDI keyboard

 USB MIDI kontrolér s 32 klávesami a dynamikou úhozu. Jedná se o kompaktní USB master keyboard s vestavěným General MIDI procesorem. Je tak možné nejen ovládat DAW v externím zařízení, ale také použít 128 zvukových nastavení a 5 sad bicích přímo v keyboardu. K dispozici je vestavěný reproduktor na zadní straně nebo přímý sluchátkový/line výstup. Můžete tak hrát prakticky kdekoliv. K napájení lze použít USB kabel nebo baterie.

U klaviatury je možné nastavovat až ±3 oktávy, transpozici v ±7 krocích nebo například 3 módy dynamiky úhozu. Dále je k dispozici slider na ovládání hlasitosti a slider pro ovládání výšky tónu nebo modulace. Připojit lze také externí sustain pedál (není součástí balení).

Pro připojení k PC nebo Mac není potřeba žádný speciální software nebo drivery, takže obsluha je velice jednoduchá. Součástí balení je také Miditech Free Software Bundle.

Všechny produkty od výrobce
Miditech K32s

Miditech K32s

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce