Mooer GE 300 SC

Mooer GE 300 SC

1090 Kč

Není proč váhat, Mooer GE 300 SC s pečetí kvality Mooer - toto zboží si můžete koupit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 1090 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: HN206773
Do obchodu

Popis

Mooer

Nejprodávanější Mooer GE 300 SC od kvalitního výrobce Mooer - tento produkt objednáte za jedinečnou cenu 1090. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Přepravní obal

 Přepravní obal pro multiefekt Mooer GE 300 ve formě praktického batohu s polstrovanými popruhy na ramena. Svrchní plášť je zhotoven z odolného polyesteru. Polstrovaný vnitřek obalu nabízí dva oddělené prostory pro uložení multiefektu a dalšího příslušenství. Kabely, trsátka, struny a další potřebné věci bezpečně vměstnáte do externích kapes zajištěných zipem.

Všechny produkty od výrobce
Mooer GE 300 SC

Mooer GE 300 SC

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce