Mooer GE150

Mooer GE150

4090 Kč

V akci je Mooer GE150 od Mooer - toto zboží si můžete opatřit v úžasné akci za 4290 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208595
Do obchodu

Popis

Mooer

Perfektní Mooer GE150 od Mooer - tento hit seženete extra výhodně za 4290. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám příjemné nakupování..

Kytarový multiefekt

 GE 150 od čínské značky Mooer je výkonný multiefekt s integrovaným expression pedálem vybavený technologií amp modeling. Nabízí celkem 151 kvalitních kytarových efektů, 55 simulací kytarových aparátů, 40 rytmických patternů bicích nástrojů a deset nastavení metronomu. Dokáže uložit a zapamatovat si až 200 presetů, které samozřejmě můžete editovat.

Funkce tap tempo, integrovaná ladička a looper jsou u takovéhoto zařízení téměř samozřejmostí. Vestavěný looper disponuje 80 vteřinami nahrávacího času. Firmware upgrade je možný přes USB port, multiefekt rovněž podporuje USB OTG (On-The-Go). Mnozí jistě ocení 26 uživatelských slotů pro vaše IR (vzorkovací frekvence 44,1kHz/24bit, formát WAV), výstup do sluchátek a vstup (Aux In) pro externí zvukové zdroje.

K napájení slouží 9V adaptér. Součástí balení je napájecí adaptér, USB kabel a uživatelský manuál.

Všechny produkty od výrobce
Mooer GE150

Mooer GE150

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce