Mooer GE250

Mooer GE250

11790 Kč

Trhem osvědčený produkt, Mooer GE250 kvalitní značky Mooer - tento artikl musíte mít výhodně za 11790 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211423
Do obchodu

Popis

Mooer

Kvalitní Mooer GE250 s pečetí kvality Mooer - tento produkt prodáváme ve výhodné akci za 11790. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Kytarový multiefekt

 Kytarový multiefekt GE250 čínské značky Mooer čerpá inspiraci z kompaktnějšího modelu GE200, jehož arzenál rozšiřuje o funkce „nadupaného“ multiefektu GE300. Jedná se o výkonný multiefekt s integrovaným expression pedálem, který nabízí 186 efektů (z toho 84 digitálních efektů, 70 digitálních modulací aparátů a 32 IR simulací reproboxů), 10 slotů pro nahrání vašich IRs, 255 presetů řazených po třech v 85 bankách, 60 rytmických patternů bicích nástrojů a deset rytmů metronomu. Díky technologii Tone Capture můžete nasamplovat i zvuk vašeho aparátu. Jednotlivé presety lze samozřejmě editovat, ukládat a měnit jejich pořadí v signálovém řetězci.

Zadní panel nabízí širokou škálu konektorů s jejichž pomocí se GE250 stane pevnou součástí vašeho kytarového rigu. USB rozhraní umožňuje propojení multiefektu s PC/Mac a nahrávaní přímo do DAW, stejně tak nahrávat firmware updaty, programovatelná efektová smyčka nabízí řadu řešení, jak propojit a organizovat efekty ve vašem pedalboardu, mono/stereo a dva symetrické XLR výstupy zaručují maximální flexibilitu v rámci signálového routingu, MIDI In/Out kompatibilitu s MIDI. Zadní panel dále nabízí Aux In vstup pro audio/MP3 zdroje, sluchátkový výstup a vstup pro externí expression pedál.

Integrovaná ladička a looper s kapacitou 70 sekund nahrávacího času jsou u takovéhoto zařízení téměř samozřejmostí. K napájení slouží 9V adaptér (je součástí balení spolu s USB kabelem a uživatelským manuálem).

Technické údaje:
• Rozměry: 324 x 162 x 60 mm
• Hmotnost: 1,7 kg

Všechny produkty od výrobce
Mooer GE250

Mooer GE250

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce