Mooer Micro PreAmp 020 - BLUENO

Mooer Micro PreAmp 020 - BLUENO

2590 Kč

Udělejte si radost: Mooer Micro PreAmp 020 - BLUENO od top výrobce Mooer - tento hit můžete získat v úžasné akci za 2590 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: HN208597
Do obchodu

Popis

Mooer

Produkt osvědčený zákazníky, Mooer Micro PreAmp 020 - BLUENO co nám dodává Mooer - tento produkt obchodujeme za perfektní cenu 2590. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Kytarový efekt

 Kompaktní pedálové předzesilovače řady Micro Preamp čínské značky Mooer jsou věrnými simulacemi sekcí předzesilovačů populárních celolampových aparátů. Každá krabička z této série disponuje dvěma kanály, vestavěnou simulací reproboxů a dvěma různými režimy ovládanými footswitchem (On/Off a channel A/B). Lze je použít s koncovými zesilovači, v efektové smyčce zesilovače nebo je možné signál, díky simulaci kabinetů, poslat z preampu přímo do mixu či externího ozvučovacího zařízení.

Micro Preamp 020 BLUENO nabízí dva kanály se zvuky vysamplovanými přímo z ceněných ručně stavěných aparátů Bruno Underground 30. Kytaristé, co se pohybují na vlnách blues, klasického rocku a country, tak jistě ocení možnost vyzkoušet si zvuk těchto špičkových butikových aparátů za zlomek jejich pořizovací částky.

Všechny produkty od výrobce
Mooer Micro PreAmp 020 - BLUENO

Mooer Micro PreAmp 020 - BLUENO

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce