Mooer Pedal Controller Loop 6 (použité)

Mooer Pedal Controller Loop 6 (použité)

2700 Kč

Udělejte si radost: Mooer Pedal Controller Loop 6 (použité) značky Mooer - tento artikl musíte mít v perfektní akci za 2700 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN212804
Do obchodu

Popis

Mooer

Špičkové zboží, Mooer Pedal Controller Loop 6 (použité) od populárního výrobce Mooer - toto zboží si můžete opatřit při právě probíhající akci za 2700. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Nožní přepínač

 Zboží bylo dlouhodobě vystaveno na prodejně. Jeví znatelné známky používání, povrchové škrábance. Chybí jedna gumová podložka.

Footswitch PC L6 od čínské značky Mooer představuje multifunkční řešení pro muzikanty s nadstandartní efektovou výbavou, a to jak pro studiové, tak i živé aplikace. Jeho šest spínačů umožňuje ovládat šest efektových smyček ve dvou různých režimech. V modu Play sešlápnutím jediného switche de/aktivujete libovolnou kombinaci efektových smyček (navíc máte k dispozici šest bank s šesti zvukovými presety v každé z nich), v režimu Live je ke každé smyčce přiřazen konkrétní footswitch. Všech šest smyček je true bypass. Sedmý spínač plní funkci Mute.

Na podsvícené displaye lze jednoduše nalepit barevné polepky či je fixou opatřit zkratkou či popisem konkrétní efektové funkce smyčky. Výstup pro ladičku umožňuje používat externí krabičku, k dispozici je ovšem i kvalitní integrovaná ladička. Nulovou degradaci vstupního a výstupního signálu zaručují dva buffery (pre a post). Dobrou životnost switche zajišťuje kovová konstrukce a kvalitní spínače, k napájení slouží 9V adaptér.

Všechny produkty od výrobce
Mooer Pedal Controller Loop 6 (použité)

Mooer Pedal Controller Loop 6 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce